Případová studie: Svařované pletivo v rolích Pantanet

Svařované pletivo v rolích PantanetSvařovaná síť Pantanet je plastem pokrytý plot v rolích. Hodí se do soukromých zahrad, parků a také škol, kde perfektně splní svůj účel a přitom krásně zapadne do okolní zástavby a zeleně. Oproti klasickému čtyřhrannému pletivu je systém Pantanet estetičtější a elegantnější. Můžete ho mít v zelené nebo modernější antracitové barvě (RAL 7016)

 

 

Podívejte se, co obnáší 100 metrů plotu Pantanet

Abyste si uměli představit, co vše pořídit pro stavbu plotu z pletiva Pantanet, připravili jsme pro vás následující příklad. Sepsali jsme kompletní seznam použitého materiálu na 100 běžných metrů plotu.


Nechte si od nás vypočítat nezávaznou kalkulaci 100 metrů plotu ze sítě Pantanet. Cena bude konečná a zahrne veškerý potřebný materiál, sloupky, branku, vjezdovou bránu a podhrabové desky.


Na příkladu jsme použili pletivo ze série Pantanet Family, které má obdélníková oka o velikosti 101,6 x 50,8 mm. Dráty jsou pozinkované a poplastované, aby vydržely jakoukoliv nepřízeň počasí. Díky PVC je plot navíc bezúdržbový a má velmi dlouhou životnost. Tloušťka drátu je 2,5 mm, přičemž okrajové dráty jsou zdvojené pro zvýšení tuhosti pletiva. V jednom balení najdete 25 běžných metrů pletiva.

Seznam použitého materiálu

POLOŽKA POČET KUSŮ
PLETIVO svařovaný PANTANET FAMILY, výška 122 cm, role 25 m 4
Sloupky BEKACLIP ZELENÉ výška 200 cm 41
VZPĚRA KULATÁ 38/2000 ZN+RAL 6005 10
Betonová podhrabová deska 40
Držák betonové desky na jeklový sloupek 80
Brána FORTINET, šířka 3000 mm 1
Branka FORTINET, šířka 1000 mm 1
Nerezové svorky Standard Bekaclip 500 ks 1
Kleště BEKACLIP 1
Krepovací kleště na plot 1

 

Pletivo Pantanet se sloupkem BEKACLIPKompletní systém oplocení zahrnuje sloupky BEKACLIP

Pro rychlou montáž doporučujeme kombinaci plotu Pantanet se sloupky BEKACLIP. S těmito sloupky plot optimálně napnete a bude vám přitom stačit jen minimální vybavení (především nerezové svorky a kleště BEKACLIP). K dispozici jsou dva speciální druhy sloupků pro instalaci svépomocí. My jsme v tomto případě zvolili kruhové svařované sloupky - pozinkované vně a uvnitř, zabezpečené proti korozi a potažené PVC.

Montáž zvládnete svépomocí

Sloupky se upevňují do země, stejně jako podhrabové desky (proti zvěři a vynalézavým nezvaným hostům) a brány a branky FORTINET. Všechny tyto komponenty do sebe krásně pasují. Montáž tak jistě zvládnete sami. Pokud byste však chtěli, rádi vám montáž zajistíme.

 

Žádné obyčejné pletivo, ale moderní antracitový plot

Na příkladu jsme záměrně doporučili plot v černé, antracitové metalíze. Tato varianta je určena pro ty, kteří nechtějí pouze obyčejné pletivo (běžně v zelené barvě), ale moderní a elegantní plot - takový, který se hodí k modernímu rodinnému domku, nově zrekonstruované škole, nebo krásnému městskému parku. A který je zároveň za podobně nízkou cenu. Podívejte se, jak by takový váš plot mohl vypadat:

 Moderní 
 
Svařované pletivo v rolích Pantanet  Svařované pletivo v rolích Pantanet